SRUŠEN NEGATIVAN REKORD U ŠPANJOLSKOG: Nikog nisu pobijedili već 28 utakmica…

Sinoć su Almeria i Sevilla odigrali posljednji susret 28. kola španjolske La Lige. Završilo je uzbudljivim remijem 2:2.

Almeria je povela u 38. minuti preko Adriana Embarba, a onda smo na nove golove čekali posljednjih 15-ak minuta. Sevilla je preko Dodi Lukebakioa i Lucas Ocamposa u potpunosti preokrenula rezultat, ali Almeriju spašava mladi srpski napadač Marko Milovanović koji zabija u 95. minuti.

S devet remija i 18 poraza prije početka ove utakmice, Almeria je bila vlasnik negativnog rekorda u Španjolskoj. Naime, niti jedna momčad prije nje i ove sezone nije odigrala 27 utakmica na startu prvenstva, a da nije pobijedila barem u jednoj od njih. Almerijin niz sad je na brojci 28.

Nakon 28 odigranih utakmica Almeria je i dalje zakucana na dnu tablice sa svega 10 bodova. Na 19. mjestu nalazi se Granada koja ima 14 bodova, a na 18. mjestu je Cadiz sa 22 boda.

Za analizu utakmice Arsenal – Porto kliknite OVDJE.