STARA DAMA IDE NA MANDŽIN POGON: Super Mario drugim golom vodi Juve do pobjede u derbiju Serie A!

U velikom derbiju talijanskog prvenstva naslovnu ulogu preuzeo je Hrvat. Mario Mandžukić drugim je pogotkom potpuno preokrenuo utakmicu i doveo Juve u vodstvo od 2:1!

Napoli je poveo u 10. minuti preko Driesa Mertensa, a u 26. je za 1:1 zabio hrvatski centarfor. Ronaldo je na lijevoj strani majstorski stvorio prostor za ubačaj i pogodio Mandžukića u glavu u petercu Napolija.

I drugi zgoditak se dogodio u koprodukciji Ronalda i Mandžukića. Cristiano je sve napravio sam, šutirao sa 20 metara, lopta je pogodila stativu a Ospina je već bio u padu.

Tada se na pravom mjestu našao Super Mario i mirno poentirao za vodstvo i erupciju sreće na stadionu.

Marijev je to četvrti pogodak i trenutno zauzima četvrtu poziciju najboljih topnika lige.

Posao Stare dame olakšao je Napolijev lijevi bek, Mario Rui, dobivši crveni karton u 58. minuti.