STVARNO JE TOP TALENT: Ušao u 89. minuti i odmah postigao prvi gol u dresu Dinama!

Dinamo Zagreb uspješno je realizirao gostujući prvenstveni okršaj kod Varaždina. Izabranici Igora Jovićevića slavili su 3:1, a utakmicu će posebno pamtiti mladi Antonio Marin, koji je postigao prvi pogodak u dresu Dinama.

Osim Marina golove za Dinamo dali su kapetan Arijan Ademi i napadač Bruno Petković. Kod Varaždina u strijelce se upisao 23-godišnji Jorge Obregon iz Kolumbije. Dinamo je ovom pobjedom došao na korak do novog naslova.

19-godišnji Antonio Marin ušao je s klupe tek u 89. minuti ali samo nekoliko trenutaka već je zabio. To je njegov prvi gol u dresu Dinama koji će sigurno biti vrlo emotivan. Mnogi su uvjereni kako će ovaj mladi ofenzivac dobivati više prilika kod Jovičevića jer kod Bjelice se baš nije naigrao.