KAKO JE OVO MOGUĆE? Pogledajte promašaj stoljeća!

Roberto Gagliardini neće po dobrome pamtiti ligaški okršaj protiv Sassuola. Naime, ovaj 26-godišnji veznjak danas je uspio napraviti promašaj sezone.

Inter je danas remizirao protiv Sassuola 3:3 na svom stadionu San Siru. Gosti su poveli već u 4. minuti ali Nerazzuri su došli do preokreta do kraja poluvremena. A u 64. minuti krenuo je još jedan u nizu furioznih napada Interovih igrača.

Prvo je snažno opalio napadač Lukaku ali je vratar Sassuola još bolje obranio. Na odbijenu loptu naletio je Gagliardini koji je promašio nemoguće sa svega tri metra. Bivši igrač Atalante pogodio je prečku. Nakon toga Sassuolo je izjednačio na 2:2 da bi Inter opet preko Valera došao u vodstvo ali pred kraj utakmice Sassuolo zabija za konačnih 3:3.

I kako to obično biva, talijanski veznjak postao je predmet sprdnje na internetu. Po društvenim mrežama dijeli se njegov nevjerojatni promašaj koji je prozvan najvećim u ovom stoljeću. Inače, Inter ga je platio oko 20 milijuna eura prije tri godine… Što Vi kažete?

SVAĐA NA TRENINGU BARCELONE: POTUKLI SE MESSI I GRIEZMANN!