TOTALNI RASPAD: Otkriveno što je Ramos urlao suigračima nakon drugog gola Cityja!

Nakon prve utakmice osmine finala Lige prvaka madridski Real je u teškoj situaciji. Pred svojim navijačima izgubio je 2:1 od Manchester Cityja i prolazak među osam najboljih morat će tražiti na gostovanju u Engleskoj.

Real je poveo golom Isca, a onda je u samo pet minuta primio dva gola. Prvo je Gabriel Jesus zabio glavom nakon spornog duela sa Sergiom Ramosom, a zatim je Kevin De Bruyne zabio za pobjedu gostiju iz jedanaesterca.

“Ljudi, izgubili smo utakmicu u pet minuta”, urlao je Ramos na suigrače nakon drugog gola. Nekoliko minuta kasnije on je prekršajem zaustavio veliku priliku gostiju i dobio crveni karton zbog kojeg će propustiti uzvrat.

U 2 DANA SKUPIO MILIJUN PRATITELJA, BIT ĆE VAM SVE JASNO KAD VIDITE KAKO SE ZOVE