TOTALNI RASPAD U OSIJEKU: Evo što radi Kristijan Lovrić dok ga navijači Osijeka vrijeđaju…

Osijek i njegovi vatreni navijači očekivali su kako će gostovanje u Koprivnici kod Slaven Belupa biti obilježeno pobjedom koju tako dugo čekaju. No, dogodio se zapravo novi poraz. (1:0)

Junak utakmice postao je 28-godišnji Benedikt Mioč koji je prekrasno pogodio u 54. minuti za velika tri boda Belupa. Trebala je to biti prava golijada ‘Farmaceuta’, ali na golu Osijeka bio je sjajni Marko Malenica. Nažalost po Osijek, on im je bio najbolji igrač jučer dok ostali kao da nisu došli na utakmicu.

I kako to obično biva, pojedini igrači Osijeka našli su se na meti vlastitih navijača koji su im uputili zvižduke, a bome i uvrede. Na meti se našao Kristijan Lovrić, koji je ušao s klupe u drugom poluvremenu. Navijači su mu pred kraj utakmice zviždali, a on im uzvratio tako što im je poslao puse.

Drugi najskuplji igrač u povijesti Osijeka igra slabu sezonu, u kojoj je zabio tri pogotka, uz tri asistencije u 13 utakmica. U posljednjih šest utakmica nije zabio ni asistirao. Kao i protiv Slavena, Lovrić je i u proteklom kolu u utakmici protiv Varaždina ušao s klupe.

Podsjećamo, doveden je u veljači prošle godine za 2.25 milijuna eura iz Gorice. Lovrić je u to vrijeme bio jedan od najboljih igrača lige te je bio pozvan čak i u hrvatsku reprezentaciju. U Osijek ga je doveo Nenad Bjelica, a navijači su ga dočekali s oduševljenjem, nadajući se da će u narednim sezonama nositi momčad svojim golovima i asistencijama.