TOTALNO DRUGA PRIČA KAD NE IDE: Pogledajte što je Ronaldo napravio nakon novog kiksa Al Nassra!

Cristiano Ronaldo i njegov Al Nassr sve su dalje od osvajanja naslova prvaka Saudijske Arabije. Jučer su neočekivano remizirali 1:1 kod kuće protiv slabašnog Al Khaleeja koji se bori za ostanak u prvoj ligi.

Gosti su čak i poveli preko portugalskog napadača Fabio Martinsa, i to u četvrtoj minuti. Radi se o igraču koji je ponikao u velikom Portu, a kasnije je u karijeri još igrao za Bragu te još nekoliko portugalskih prvoligaša. Konačnih 1:1 postavio je Alvaro Gonzalez u 14. minuti. Nakon toga više nismo vidjeli golova što je razočaralo fanove Al Nassra.

Koeficijent na pobjedu Ronalda i društva bio je mizernih 1.20, ali se, eto, dogodio veliki kiks. Čisto radi usporedbe koeficijent na remi bio je čak sedam! A nakon utakmice portugalski velikan CR opet je pokazao kako nije baš raspoložen za bilo kakvu akciju ukoliko njegova ekipa ne upiše pobjedu.

Nakon završetka utakmice Ronalda su igrači Al-Khaleeja zatrpali sa zahtjevima za razmjenom dresa, a slavni Portugalac na kraju je dres dao jednom od igrača. Međutim, nije reagirao tako ljubazno kada mu je prišao jedan od članova stožera Al-Khaleeja da bi s njim napravio selfie. Ronaldo ga je pri pokušaju nervozno odgurnuo, što, dakako, nije prošlo nezapaženo.

Bio je to frustrirajuć dan za Ronalda budući je remi s Al-Khaleejom jako oslabio šanse Al-Nassra u osvajanju saudijske Pro Lige. Trenutak kada je Ronaldo odgurnuo člana stručnog stožera Al-Khaleeja možete pogledati OVDJE.