U OZBILJNOJ SU KRIZI: Evo što je Allegri napravio igračima Juventusa nakon derbija protiv Milana!

Prošle sezone Juventus je tek u posljednjem kolu uspio osigurati grupnu fazu Lige prvaka, dok je ova sezona krenula katastrofalno. Barem kada se priča o Serie A.

Naime, ‘Stara dama’ nakon četiri kola ima samo dva boda te se nalazi na katastrofalnom 18. mjestu, a to je posljednje mjesto koje vodi u drugu ligu. Naravno, tek je početak sezone ali mnoge je iznenadio ovako loš Juventus na samom startu.

Juve je u četvrtom kolu bio blagi favorit protiv Milana te su čak vodili nakon prvog poluvremena ali u drugom dijelu ukazao se hrvatski napadač Rebić koji je donio remi. Nakon utakmice Allegri je bio bijesan, urlao je na igrače koji su napuštali travnjak, a kamere su uhvatile situaciju kad im je uz psovke poručio: “Jebote, vi igrate za Juventus.”

Talijanski mediji su se uhvatili tog videa i pokušali su dokučiti kome je to Allegri rekao. Navodno, posebno je bio ljut na tercet Kuluševski – Kean – Chiesa koji je u drugom poluvremenu totalno podbacio pa je Milan bio bliže pobjedi.

U sljedećem kolu Juve gostuje kod Spezije pa se navijači nadaju kako će napokon doći do prve pobjede ove sezone, a potom će kod kuće ugostiti Sampdoriju. No, barem ih dobro ide u Ligi prvaka gdje su u prvom kolu svladali Malmo 3:0.