U STILU DAVORA ŠUKERA: Rebić prevario dva igrača Schalkea i ponovno zabio!

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić opet je bio strijelac za Eintracht Frankfurt, u utakmici 28. kola Bundeslige, protiv Schalkea.

U stilu Davora Šukera

Eintracht Frankfurt danas je, u sklopu 28. kola njemačke Bundslige gostovao kod Schalkea. Hrvatski reprezentativac, Ante Rebić, ponovno je bio strijelac.

U 13. minuti, Rebiću je sjajno asistirao Filip Kostić. Hrvat je potom nezaustavljivim probojem prošao uz bespomoćne protivnike i zabio svoj deveti gol u prvenstvu ove sezone.

Rebićeva današnja majstorija mnoge je podsjetila na Davora Šukera i njegov zgoditak Nijemcima, u četvrtfinalu Eura ’96.

Za 1-1, zabio je Shalkeov veznjak Suat Serdar u 21. minuti. Sama završnica utakmice donijela je pregršt uzbuđenja. U 97. minuti, Luka Jović je zabio s bijele točke za pobjedu Eintrachta i konačnih 1-2.

VIKEND DERBIJA: Evo koje sjajne utakmice nikako ne smijete propustiti!