VATRENA PORUKA: Evo što je Torcida poručila upravi Hajduka!

Nogometaši Hajduka svladali su u gostima Varaždin 4-1 (0-0) u susretu 21. kola HNL, a Splićani su u završnici dvoboja naplatili igrača više.

Svi su golovi postignuti u drugom poluvremenu. Hajduk je poveo golom Daria Melnjaka u 47. minuti. Izjednačio je Fran Brodić četiri minute kasnije, ali je domaćin od 55. imao igrača manje nakon grubog starta Agona Elezija. Utakmica je odlučena u završnici. Marko Livaja je u 77. minuti dao pogodak za 2-1, a 18-godišnji Rokas Pukštas u 79. za 3-1. Isti igrač zaključio je niz pogodaka u 91. minuti za konačnih 4-1.

A ništa manje zanimljivo nije bilo na tribinama. Hajduk je opet imao vrlo dobru potporu pa je tako nekoliko stotina pripadnika Torcide pratilo visoku pobjedu. Osim što su došli navijati, navijači Hajduka su očito došli i poslati poruku Upravi Hajduka.

“Ne triba nam patetika ni lažna obećanja, dosta priče, di su pojačanja?!” glasi poruka na transparentu koji su navijači Hajduka podigli na južnoj tribini nedugo nakon početka utakmice. Jasno je, ova poruka usmjerena je prema predsjedniku kluba Lukši Jakobušiću i sportskom direktoru Nikoličiusu Mindaugasu.

Hajduk od dolaska Ivana Leke trese kriza, a većina navijača smatra da je glavni problem kluba u činjenici da dva čelna čovjeka kluba u ovom prijelaznom roku nisu odradila adekvatan posao. To su očito odlučili iskazati i ovim putem.