VELIKA GLUPOST NAVIJAČA HAJDUKA: Pogledajte što su danas napravili na finalu…

Nizozemski AZ Alkmaar svladao je Hajduk Split u finalu juniorske Lige prvaka se nestvarnih 5:0. Po dva pogotka za Alkmaar su zabili Poku i Meerdink, a jedan je zabio Addai.

Juniori Hajduka imali su prekrasnu podršku cijelu utakmicu, ali ipak se morala dogoditi velika glupost, i to čak dva puta! Naime, kako prenose domaći mediji Torcida se čak dva puta međusobno potukla na tribinama!

Prvi sukob dogodio se tijekom pauze prvog poluvremena. Ružne scene dogodile su se iza južnog gola, a sve je trajalo nekoliko minuta. Ipak, unatoč sukobu podrška je nastavljena i u drugom dijelu.

Međutim, kako piše Index.hr, dogodio se novi sukob na kraju utakmice. Oko 20-ak navijača se međusobno potuklo na tribini. Ostali mediji pišu kako su pojedini navijači očito bili pod utjecajem alkohola.

Unatoč tome, na internetu možete vidjeti kako se nogometni svijet divi navijačima Hajduka zbog prekrasne podrške mladićima…