VELIKI PAD: Juniori Hajduka izgubili drugu utakmicu zaredom!

Juniori Hajduka prošle sezone igrali su finale juniorske Lige prvaka gdje su izgubili od nizozemskog predstavnika AZ Alkmaara. Nažalost, ove sezone ništa od Europe, ali isto tako ne ide po planu ni u domaćem prvenstvu.

Naime, nakon što su u prošlom kolu juniorske Prve NL igrači Hajduka senzacionalno kod kuće izgubili od Mladosti iz Ždralova (2:1), finalist Lige prvaka iz prošle sezone upisao je drugi poraz u nizu. Ovaj put je Hajduk izgubio na gostovanju u Sesvetama (2:1).

Sesvete su do prednosti stigle u 43. minuti autogolom Ćalušića. Na 1:1 izjednačio je Bačić u 82., a pogodak za drugu pobjedu domaćih ove sezone zabio je Karadakić u 90. minuti.

Sesvećani su s ovom pobjedom ostali na predzadnjem mjestu sa devet bodova, dok Bijeli dijele treće mjesto sa Osijekom (25 bodova).