VELIKI SKOK: Pogledajte kako izgleda Dinamova skupina!

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb upisao je veliku pobjedu u 3. kolu Europske Lige. U Maksimiru s minimalnih 1:0 svladali austrijski Wolfsberger, a junak utakmice je joker s klupe koji se zove Iyayi Believe Atiemwen.

Nigerijac je u igru ušao u 75. minuti, a samo minutu poslije postigao je pogodak odluke. Vjerujemo kako će ovaj pogodak vratiti pomalo zaboravljenog ofenzivca. Zanimljivo, protiv Lokomotive na terenu je proveo svega jednu minutu, a sada se prometnuo u junaka utakmice.

A dobre vijesti dolaze iz Nizozemske gdje je Feyenoord na svom stadionu s 3:1 srušio CSKA Moskvu i tako totalno zakomplicirao stanje u skupini K. Golove za ekipu iz Rotterdama zabili su Haps, Kokcu i Geertruida, dok je Senesi zabio autogol i tako smanji rezultat za Ruse.

Stanje na tablici kaže sljedeće, prvi na tablici je Dinamo Zagreb (5), a Wolfsberger i Feyenoord imaju po 4, dok je CSKA Moskva na 2. U sljedećem kolu Modri će u goste Wolfsbergeru, a CSKA Moskva će ugostiti Feyenoord.