Danas je odigrano nekoliko utakmica u talijanskom Kupu, a u dresu Bologne zablistao je Nikola Moro koji je zabio golčinu Hellas Veroni.

Veznjak Bologne dan nakon poziva u reprezentaciju odmah je potvrdio da je u dobroj formi. Zabio je prekrasan pogodak u 1/16 finala Kupa protiv Verone u 2:0 pobjedi. Igrala se 41. minuta kada je hrvatski veznjak zakucao u mrežu Simonea Perillija za vodstvo svoje momčadi.

Na 2:0 povisio je Sydney van Hooijdonk u 62. minuti susreta. Mori je ovo prvi gol ove sezone u devetom nastupu za Bolognu. U talijanski je klub stigao u krajem ljeta 2022. iz Dinamo Moskve, a u karijeri je još bio član Solina i zagrebačkog Dinama. Za Hrvatsku ima jedan nastup.

VRIME JE? JEDAN OD NAJVEĆIH HRVATSKIH REPREZENTATIVACA U POVIJESTI DOLAZI U HAJDUK?