U ovim trenucima igra se uzvratni dvoboj polufinala Španjolskog Kupa Kralja između Barcelone i Real Madrida, a u prvom planu opet je Luka Modrić.

Prva utakmica završila je pobjedom Barcelone 0:1 usred Madrida zahvaljujući autogolu brazilskog braniča Militaoa. Bilo je jasno kako će ‘Kraljevi’ zbog toga morati krenuti puno ofenzivnije što smo i vidjeli u prvom dijelu.

Prvo poluvrijeme završilo je 0:1 za Real, a gol je došao tek u sudačkoj nadoknadi. Nakon što je golman Reala sjano obranio šut Lewandowskom, uslijedila je munjevita kontra Reala. Pucao je Vinicius, blokirao je to Kounde na gol liniji, ali nedovoljno dobro i lopta se otktrljala u gol. Benzema ju je potvrdio, ali gol je pripisan Viniciusu.

Drugi gol je došao već u 51. minuti, dakle na samom početku drugog poluvremena. Benzema je zabio s 16 metara preciznim udarcem nakon čudesnog prodora i asista Modrića. Modrić je solo prodorom prošao dva igrača Barce i dodao Francuzu, koji pogađa sam kut Ter Stegena.