Dion Drena Beljo (21-godišnji hrvatski napadač) zabio je krasan gol u utakmici 31. kola Bundeslige između Augsburga i Union Berlina.

Mladi hrvatski napadač u 53. minuti odlično je reagirao na ubačaj Rubena Vargasa s desne strane i iz prve zahvatio loptu te je neobranjivo poslao u mrežu za 1:0. Ujedno je to bio i jedini gol na utakmici.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ BELJIN GOL

Belji je to treći pogodak u 15. nastupu u Bundesligi ove sezone. Zabio je i Stuttgartu prije dva kola te Werder Bremenu početkom ožujka. U utakmici s Unionom na terenu je bio do 85. minute, dok je na drugoj strani Josip Juranović odigrao cijeli susret.

Podsjećamo, Beljo je početkom godine napravio transfer iz Osijeka u Augsburg vrijedan tri milijuna eura. Potpisao je ugovor do ljeta 2027. godine.