ZABIO NAKON 409 DANA: Pogledajte veliki povratak Nikole Kalinića!

Hrvatski napadač, Nikola Kalinić, napokon se probudio u dresu Rome. Bivši hrvatski reprezentativac danas je na gostovanju kod Cagliarija postigao dva pogotka za Romu.

Hrvatski napadač je u svega 12 minuta dva puta pogodio u spektakularnoj pobjedi kod Cagliarija 4:3 u 26. kolu Serie A. Prvo je u 29. minuti iskoristio neopreznu reakciju i “asistenciju” protivničkog igrača te glavom zabio na drugoj vratnici.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku gola možete pogledati OVDJE.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Zanimljivo, Kalinić je prekinuo crni niz i zabio gol nakon 409 dana. Posljednji put pogodio je 16. siječnja 2019. za Atletico Madrid u remiju protiv Girone 3:3 u Kupu kralja. Tada je bivši igrač Hajduka, Blackburna, Dnjipra, Fiorentine i Milana zabio u 12. minuti nakon asistencije Diega Godina.

U 2 DANA SKUPIO MILIJUN PRATITELJA, BIT ĆE VAM SVE JASNO KAD VIDITE KAKO SE ZOVE

POZNATI ENGLEZ TVRDI: “Salah napušta Liverpool jer želi u ovaj klub!”