ZAR JE TO LJUBAV PREMA DINAMU? Pogledajte što su BBB-i napravili na stadionu!

Dinamo Zagreb je na Maksimiru izgubio 2:1 od AEK-a u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu prvaka. Hrvatski prvak tako će morati tražiti preokret u uzvratnom susretu koji se u subotu igra u Ateni.

Modri su poveli u 39. minuti nakon što je Marko Bulat prekrasno pogodio iz slobodnog udaraca. No, u drugom poluvremenu neviđeni pad Dinama koji je dopustio Grcima povratak u igru. AEK je preko Zubera i Galanopoulosa preokrenuo rezultat na 1:2.

Mora se priznati kako smo vidjeli jako dobru utakmicu uz puno lijepih prilika, a vatreno je bilo i na tribinama. Iako su navijači Dinama iskazali podršku svojim ljubimcima, ovaj dvoboj će se ipak pamtiti po lošemu jer će klub dobiti veliku kaznu.

Naime, Bad Blue Boysi su opet za vrijeme utakmice napravili bakljadu i Dinamo će bez sumnje biti kažnjen, a vjerojatno će sankcije biti samo novčane. Naravno, utakmica je bila pod povećalom UEFA-e zbog prošlotjednih izgreda pa je tako uoči dvoboja stiglo jasno upozorenje:

“Ako na stadionu bude osoba bez ulaznice, ako bude zapaljena baklja, ako padne jedna petarda ili ako bude bilo kakvog lošeg ponašanja na terenu ili izvan njega, sve će biti zabilježeno i uslijedit će odgovarajuća kazna”, UEFA-ina je poruka Dinamu i AEK-u, prenosi grčki Newsbomb. Ista pravila vrijede i za uzvratnu utakmicu u Ateni, koja se igra u subotu.

Ipak, navijači Dinama morali su opaliti novu kaznu svom klubu… pa čak ne treba ni isključiti da UEFA Dinamu sada stavi i neku rigorozniju kaznu zbog toga.