ZAR SU TAKO LOŠI: Ovo je podatak koji je šokirao navijače Juventusa!

Talijanski nogometni velikan Juventus nastavlja s očajnim partijama u novoj sezoni. ‘Stara dama’ tako je danas izgubila na gostovanju kod Napolija 2:1.

A krenulo je baš idealno za Allegrija i društvo s obzirom da je u desetoj minuti za 0:1 zabio španjolski napadač Alvaro Morata. Rezultat se do kraja poluvremena nije mijenjao iako su obje ekipe imale dobre prilike.

A onda potpuni preokret u režiji domaćina. U 57. minuti za 1:1 zabija veznjak Matteo Politano, a u 85. minuti pravi junak Napolija postao je sjajni branič Kalidou Koulibaly zabivši za 2:1.

Napoli je tako nastavio s maksimalnim učinkom na početku sezonu. Redom su tukli Veneziju, Genou te sada Juventus. A što tek reći za Juve? Oni nakon tri utakmice imaju samo bod, a igrali su protiv Udinesea, Empolija te večeras protiv Napolija.

Takav niz rezultata je povijesno loš za najjači torinski nogometni klub.

Gledaju li se posljednja 52 starta u natjecateljsku godinu, samo su jednom, u sezoni 2015./16., krenuli bez pobjede u prva tri kola. Sad su to ponovili i trenutačno se nalaze na 14. mjestu ljestvice Serie A.