ZATO JE NAJVEĆI VEZNJAK SVIH VREMENA: Pogledajte što Modrić radi u 85. minuti dobivene utakmice!

Hrvatski velikan Luka Modrić proslavio je 38. rođendan u devetom mjesecu, ali i dalje igra u dresu svoje voljene reprezentacije.

Luka je jučer u pobjedi kod Latvije 2:0 upisao 171. nastupa za Hrvatsku! Da, dobro ste pročitali. S tim nastupom skočio je na 15. mjesto tablice na kojoj su nogometaši koji su upisali više od 100 nastupa za svoju reprezentaciju. Listu predvodi Cristiano Ronaldo koji je čak 204 puta igrao za Portugal. Modrić će nakon dva nova nastupa skočiti na 13. mjesto koje trenutno okupiraju Mohamed Al-Deayea iz Saudijske Arabije i Amer Shafi iz Kuvajta.

A koliko je Luka bitan za Hrvatsku mogli smo po tko zna koji put vidjeti i jučer. Naime, naš velikan je odigrao maestralnu utakmicu. Kapetan Hrvatske sudjelovao je ključnim dodavanjima u akcijama za oba pogotka. Igrao je sve do 86. minute, kad ga je zamijenio Martin Baturina.

Osim akcija kod golova, Modrić (38) je u 85. minuti na protivničkoj polovici izašao u presing u sprintu te uklizao na loptu.