ZLATNI DUO: Pogledajte maestralnu asistenciju Mandžukića za Ronalda! Parma u 93. preko Gervinha uzela bod!

“Juventus nije isti bez Mandžukića, to svi dobro znamo”, rekao je Pavel Nedved uoči dvoboja protiv Parme. Da, u Juventusu su itekako svjesni koliko im je bitan naš Mario Mandžukić. A to smo vidjeli i danas…

Juventus je u 22. kolu Serie A u Torinu ugostio neugodnu Parmu. Parma se uspješno vratila u prvu ligu nakon financijskog brodoloma te se mora kazati kako jako dobro plivaju u prvoligaškom društvu. Trenutno se nalaze na vrlo dobrom 11. mjestu.

No, Juventus je večeras bio preveliki zalogaj. U prvih 45 minuta zabio je samo Cristiano Ronaldo, i to u 36. minuti. U ulozi asistenta bio je veznjak Matuidi.

Na 2:0 povisio je stoper Rugani nakon asistencije Cristiana Ronalda. No, Parma se ne predaje pa tako zabija Barilla u 64. minuti. A samo dvije minute kasnije nastupa duo iz snova!

Naravno, radi se o partnerstvu Ronalda i Mandžukića. Hrvatski napadač prekrasno je asistirao Cristianu Ronaldu koji je glavom poentirao za 3:1. Činilo se kako je raspoloženi Gervinho u 74. minuti samo ublažio rezultat. Ali, Parma dolazi do boda u 93. minuti! Sudac je pokazao na 4 minute sudačke nadokande, a upravo je Gervinho u 93. minuti pogodio za treći pogodak Parme.

Pravi šok za navijače Juventusa, ali neće previše očajavati jer ‘Stara dama’ ima 60 bodova dok je Napoli na 51.