EMOTIVNI KLOPP NAKON RUŠENJA ARSENALA: “Skoro sam…”

Liverpool je u derbiju 20. kola Premiershipa razbio Arsenal 5:1 i pobjegao Tottenhamu na devet, a Cityju na deset bodova prednosti.

Junak velike pobjede Kloppove momčadi bio je Roberto Firmino koji je zabio hat-trick, prvi od kad je u Engleskoj. Svoj treći gol Firmino je zabio u 65. minuti iz penala koji je iznudio Dejan Lovren. Kaznene udarce u Liverpool inače izvodi Mohamed Salah, ali Egipćanin je ovaj put prepustio penal svojem suigraču.

“Kad sam vidio što je Mo učinio, skoro sam zaplakao. Svi znamo koliko on voli zabijati golove, ali je prepustio Bobbjyu izvođenje penala. Prekrasno”, rekao je Klopp nakon utakmice.

“Utakmica je bila luda, ali mislim da smo bili jako, jako dobri. Uspjeli smo im razbiti igru u začetku svake akcije, a Arsenal je jako opasna momčad. Naš odgovor na njihov gol je bio svjetski. Prisilili smo ih na pogreške, branili smo se savršeno i kontrolirali smo utakmicu u nastavku.

NAJEŽILI SMO SE: MANDŽUKIĆ OTKRIO EMOTIVNU SCENU PRIJE FINALA SVJETSKOG PRVENSTVA!

KLOPP ODUŠEVIO NAVIJAČE: Evo što kaže na pogodak Lovrena!