KONAČNO I NJEMU SVANULO? Simeone progovorio o Kaliniću i njegovoj dosadašnjoj minutaži!

Nikola Kalinić oporavio se od ozljede koljena i odigrao 37 minuta  u susretu Atlético Madrida i Huesca, u šestom kolu La Lige.

Hvali ga, ali…

Nikola Kalinić je konačno dobio ozbiljniju priliku da pokaže što zna i može u pobjedi Ateltico Madrida protiv Huesca, 3-0. Kale je u igru ušao u 53. minuti, zamijenivši Antoinea Griezmanna. Nakon utakmice, trener Diego Simeone je pohvalio njegov angažman u susretu.

„Svidjela mi se Kalinićeva igra, jako dobro se kretao.”, objasnio je Simeone na konferenciji.

S obzirom da je već tad imao sjajan rezultat od 3-0, Simeone je u drugom poluvremenu dao priliku manje afirmiranim igračima.

„Momčad je u prvom poluvremenu napravila veliki napor. Kasnije sam napravio izmjene kako bi ušli svježi igrači, poput Kalinića i Gelsona, da dobiju minute te se ukope u ekipu.”, kazao je temperamentni El Cholo.

Usprkos pohvalama, za Nikolu Kalinića ovo je tek drugi nastup od dolaska u Atletico iz Milana ovog ljeta. Prije otprilike mjesec dana, protiv Celte Vigo je odigrao posljednje 34 minute. Iako nosi slavni broj 9 na leđima, jasno je kako će se vrlo teško izboriti za poziciju u prvoj postavi, s obzirom da u trenutnoj formaciji Antoine Griezmann i Diego Costa imaju sigurno mjesto.

PIŠITE PROPALO: Pogledajte snimku s treninga Uniteda koja otkriva sukob Pogbe i Mourinha!

SKROMAN DEČKO: Luka razgalio srca navijača jednim detaljem sa gala večeri!