RENESANSA U UNITEDU SE NASTAVLJA: Solskjaer s „crvenim vragovima“ pokorio sjeverni London!

Od kako je sjeo na klupu Manchester Uniteda, Ole Gunnar Solskjaer ne zna za poraz. U 4. kolu FA kupa ubilježio je osmu uzastopnu pobjedu.

Još ne zna za poraz

Renesansa u Manchester Unitedu se nastavlja. „Crveni vragovi“ su se u sklopu 4. kola FA kupa sastali s Arsenalom. Na kraju su gosti iz Manchestera očitali „topnicima“ pravu malu nogometnu lekciju.

United je poveo već u 31. minuti pogotkom Sancheza, a samo dvije minute bilo je 0-2. Zabio je Lingaard. Arsenalu je nadu vratio Aubameyang golom u 43. minuti. U 82. minuti, Martial je zabio za konačnih 1-3 i prolazak u osminu finala.

Podsjetimo, Solskjaer je preuzeo momčad Uniteda prije nešto više od mjesec dana, nakon iznimno lošeg starta sezone pod vodstvom Josea Mourinha.

CITY I HAJDUK PREGOVARAJU: Ovo je jedini uvjet koji „bili“ zahtijevaju!

BAYERN GRADI NEPROBOJNU OBRANU: Niko Kovač dobiva još jedno pojačanje!