Fanovi bijesni na hrvatskog braniča: Lovrenu odbrojeni dani u Liverpoolu?

U jučerašnjem dvoboju s Manchester Unitedom na Old Traffordu, Liverpool je poražen s 2-1. Prema reakcijama na društvenim mrežama, navijači kao glavnog krivca za ovaj rezultat vide hrvatskog braniča. Jesu li Lovrenu odbrojeni dani u Liverpoolu?

Lovren „na tapeti“

U susretu s Manchester Unitedom, Jurgen Klopp je sa svojim Liverpoolom tražio put ka drugom mjestu, no na žalost nije uspio. Nakon samo 24 minute igre, United je imao već dva gola prednosti. U nastavku, Liverpool je smanjio poraz velikom greškom Unitedovog igrača Erica Baillya koji je zabio u vlastitu mrežu.

Prema reakcijama na društvenim mrežama, navijači Liverpoola svu krivnju za poraz su stavili na hrvatskog reprezentativca Dejana Lovrena. U brojnim komentarima navijači su ogorčeni na Lovrenovu igru i smatraju da je krajnje vrijeme da ga se proda.

„Sve dok je Lovren u obrani, mi ne možemo pobjeđivati…“, „Koliko godina ćemo još trpjeti Lovrena?“,

„Lovren više nikad ne bi smio obući dres LFC-a!“, „Lovren je očajan…“ – samo su neki od komentara kojima su navijači počastili Hrvata.

Smatra li i uprava Liverpoola isto, Lovren bi, čini se, već ovo ljeto mogao napustiti Anfield.