Bjelica: Je li to provokacija ili sramota? Što da kažem na takvu glupost?

Dinamo je u utakmici četvrtog kola skupine Lige prvaka protiv Šahtara do posljednje minute imao prednost 3:1 za pobjedu vrijednu proljeća u Europi. I na kraju su u posljednjih pet minuta dobili dva gola i ispustili prednost. Povodom te utakmice, Nenad Bjelica je bio gost Pressinga na N1 televiziji.

Bjelica je govorio o šokantnoj utakmici protiv Šahtara, o VAR-u za koji nema dobro mišljenje, a za Danija Olma je rekao da je daleko najbolji igrač koga je trenirao u karijeri.

Trener Dinama je priznao da se i dalje čuje sa Zdravkom Mamićem, a komentirao je i jedno novinarsko pitanje koje ga je posebno naljutilo.

”Jedan me je novinar pitao kako ću motivirati momčad protiv Atalante. Ne znam je li to provokacija ili je sramota. Što da kažem na takvu glupost? Dobra stvar je remi Cityja i Atalante. City i dalje nije siguran i igrat će protiv Šahtara na pobjedu što nama daje dobre šanse. Odradimo mi kvalitetno utakmicu u Bergamu, a onda ćemo na zadnje kolo i City.”, rekao je Bjelica.

Što msilite, hoće li Dinamo prezimiti u Europi?

SKANDALOZNO: EVO KAKO JE FELIX BRYCH ZEZNUO DINAMO PROTIV ŠAHTARA!

BREAKING NEWS: Bayern Munchen smijenio Niku Kovača, a evo tko dolazi na klupu!