GDJE JE FAMOZNA LA MASIA? Pogledajte kako se sramote juniori Barcelone!

Seniori Barcelone nisu mogli slomiti Slaviju iz Prag na domaćem terenu. Odigran je dvoboj bez golova, ali zato ranije danas češki klub napravio je malu senzaciju kada je u pitanju juniorska Liga prvaka.

Naime, juniori Slavije Prag slavili su 3:2 na gostovanju kod Barcelone! Barca je povela preko Konrada De La Fuentea u 14. minuti, ali rezultat izjednačava Cery u 41. minuti. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

U 56. minuti Slaviju u vodstvo dovodi Daniel Kosek. Samo dvije minute poslije drugi žuti karton dobiva Alvaro Sanz Catalan, koji tako ostavlja suigrače na cjedilu. No, Barcelona dolazi do izjednačenja u 86. minuti preko Mortimer Morenoa. Mislilo se kako će se igrači Barcelone ipak spasiti, a onda je samo 60-ak sekundi poslije za velika tri boda pogodio Adam Toula.

Nakon četiri odigrana kola Barcelona se nalazi na samom dnu tablice! Inter ima 9 bodova dok Slavia Prag i Borussia Dortmund imaju po 6 bodova.

Navijači se s razlogom pitaju što se dogodilo s famoznom La Masijom koja je ne tako davno redovito izbacivala strašne igrače…

PREKRASNA POSVETA: EVO KAKO JE EINTRACHT FRANKFURT REAGIRAO NA KOVAČEV OTKAZ!

BREAKING NEWS: Bayern Munchen smijenio Niku Kovača, a evo tko dolazi na klupu!

BOMBA IZ ŠPANJOLSKE: LUKA MODRIĆ NASTAVLJA KARIJERU U SERIE A!