GODINE SU SAMO BROJ: Pogledajte što izvodi Zlatan Ibrahimović!

Danas je započelo 35. kolo talijanske Serie A. Atalanta je u ranijem terminu svladala Bolognu s minimalnih 1:0 golom Muriela. Drugi današnji dvoboj je onaj između Sassuola i Milana, a nakon prvih 45 minuta možemo samo reći – Ibrahimović show.

Milan je poveo u 19. minuti preko Zlatana Ibrahimovića. Fantastično je loptu ubacio Hakan Calhanoglu, a Ibra je još bolje zahvatio glavom. Vratar domaćeg sastava nije imao šanse da obrani sjajan udarac. Gosti su također imali golemih problema s ozljedama.

Već u 11. minuti ostali su bez Contija, a umjesto njega ušao je Calabrija. Zatim se u 32. minuti ozlijedio kapetan Romagnoli, a umjesto njega na teren je stigao Gabbia. Pred sam kraj prvog dijela, točnije u 42. minuti, Sassuolo je izjednačio iz jedanaesterca. Pogodio je Caputo, a penal je skrivio Calhanoglu iako nije bilo namjere igranja rukom u 16-ercu.

No, turski reprezentativac odmah se ispričao za taj kiks. Naime, njegova isprika došla je u obliku nove asistencije za Ibrahimovića. Hakan ga je sjajno uposlio, a Zlatan kao u dobrim starim vremenima zaobišao golmana i zabio za novo vodstvo Milana.

ONI TVRDE DA ĆE TO BITI NAJLUĐI TRANSFER: RONALDO NAPUŠTA JUVENTUS I PRELAZI U REDOVE JEDNOG OD NAJBOGATIJIH KLUBOVA U EUROPI!?