IDE U EUROPU: Hrvatski trener nastavlja oduševljavati u Italiji!

Hrvatski trener, Ivan Jurić, uistinu radio fantastičan posao na klupi talijanskog prvoligaša Hellas Verone. Njegovi izabranici u nastavku talijanske Serie A ušli su važnom pobjedom 2:1 protiv neugodnog Cagliarija, koji je na početku sezone čak bio pri vrhu tablice.

Samuel Di Carmine bio je dvostruki strijelac za domaće. Prvi pogodak postigao je u 14. minuti glavom sa pet metara, a u 26. minuti je zatresao mrežu Cagliarija snažnim i preciznim udarcem sa više od 20 metara. Gol za goste postigao je mladi argentinski napadač Giovanni Simeone.

Desetom prvenstvenom pobjedom Jurićeva momčad je sa 38 bodova došla na sedmo mjesto, a upravo to mjesto vodi u Europsku ligu. Cagliari je doživio deseti poraz i sa 32 boda ostao na 12. mjestu. Hrvatski reprezentativac Marko Rog odigrao je cijelu utakmicu za goste.

Ivan Jurić tako je još jednom pokazao da se radi o vrlo talentiranom treneru koji je proteklih nekoliko mjeseci bio povezivan s puno većim klubovima.

GREŠKOM ISCURILA CIJENA PLAYSTATIONA 5, BISTE LI DALI OVAJ IZNOS?

POJAČANJE NA MAKSIMIRU: Veliki povratnik u HNL potpisuje za zagrebački Dinamo!?