Igrači Milana preživjeli teror: Gattuso na jučerašnjem treningu pokazao svoj poznati „šarm“!

Talijanski Il Corriere dello Sport danas piše o ne baš ugodnoj atmosferi na jučerašnjem treningu AC Milana.

Dobro poznati temperament

Trener Milana Gennaro Gattuso, neposredno nakon subotnjeg poraza od Napolija nije skrivao ljutnju i nezadovoljstvo igrom svojih igrača. Podsjetimo, Milan je u prvih 50 minuta stekao sjajan rezultat od 0-2 no Napoli se vratio dvama golovima Zielinskog, da bi konačno matirao goste golom Driesa Mertensa u 80. minuti.

Iako su trebali imati slobodan dan, Gattuso je jučer organizirao izvanredni trening. Osim uobičajenog treninga na travnjaku, igrači su „odgulili“ i poseban razgovor unutar „četiri zida“.

Razgovor se sastojao od nabrajanja i analiziranja svih greški koje su igrači napravili tijekom susreta s Napolijem. Gattuso navodno nije birao riječi kojima je kritizirao igrače i njihove postupke. Svjedoci tvrde kako je to bio najbučniji trening kojega je, i inače glasni i temperamentni, Gattuso održao.

Neuspješna epizoda u PSG-u privedena je kraju: Ben Arfa spašava karijeru u redovima konkurenta!