IPAK SU IZDRŽALI: Malta kreirala senzaciju kod Slovačke!

Mnogi su prije početka kvalifikacija pomislili kako Malta u skupini H može uzeti bodove jedino Cipru, ali hrabri Maltežani kreirali su pravu senzaciju na gostovanju kod Slovačke.

Naime, Malta je povela u 16. minuti preko Luke Gambinija, a samo četiri minute poslije na 2:0 povisuje Alexander Satariano. Da, Malta je daleko najslabija reprezentacija u našoj skupini, a koeficijent na njihovu pobjedu večeras je ogromnih 15.

Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao, ali onda je Slovačka krenula furiozno u drugom poluvremenu. Prvo je rezultat smanjio David Strelec u 49. minuti, a samo četiri minute poslije na 2:2 rezultat postavlja branič Škriniar.

Očekivao se veliki preokret Slovačke ali do toga ipak nije došlo. Slovaci su imali posjed lopte ali Malta je ipak nekako došla do boda. U prošlim kvalifikacijama za odlazak na SP u Rusiju osvojili su samo bod u 10 utakmica, a sada već imaju bod nakon samo dvije odigrane utakmice.

Ovaj rezultat između Slovačke i Malte svakako mora biti upozorenje Zlatku Daliću i njegovim izabranicima jer za tri dana ćemo igrati protiv Malte…