JAVIO SE JOŠKO: Evo što je hrvatski branič rekao nakon prvog gola u dresu Citya!

Spektakularne prve utakmice četvrtfinala vidjeli smo u Ligi prvaka. Real Madrid i Manchester City remizirali su 3:3, a također remi 2:2 vidjeli smo u Londonu na susretu između Arsenala i Bayern Munchena.

U Londonu pak nismo vidjeli Hrvate na djelu, ali zato jesmo u Madridu gdje su igrala čak tri naša reprezentativca: Joško Gvardiol, Mateo Kovačić i Luka Modrić. A uistinu sjajan bio je ovaj prvi, naš branič Joško Gvardiol.

Nastup hrvatskog reprezentativca svakako je obilježio fantastičan pogodak u drugom poluvremenu, no Gvardiol je bio sjajan kroz svih 90 minuta. SofaScore ga je proglasila igračem utakmice, a nakon susreta Joško je kazao:

“Kakva utakmica, nevjerojatno. Bilo je nevjerojatno iskustvo igrati na ovom stadionu i jako sam sretan što sam zabio svoj prvi gol i to ovako jakom protivniku. Prvi dodir s loptom mi nije bio najbolji, ali onda sam si rekao da ću je opaliti pa što bude”, rekao je Gvardiol za TNT Sports nakon utakmice i dodao:

Uživao sam igrajući protiv Reala, a znali smo da će biti teško. Primili smo dva nesretna gola iz odbijanaca, ali smo se uspjeli vratiti. Ovo nam je dobar rezultat za uzvrat sljedećeg tjedna, ali prvo moramo dobiti Luton u prvenstvu”.