JAVIO SE MODRIĆ: Evo što je naš legendarni kapetan rekao nakon neočekivanog poraza!

Hrvatski kapetan, Luka Modrić, neće po dobrome pamtiti utakmicu na Opus Areni u Osijeku protiv Turske. Vatreni su izgubili s minimalnih 0:1 i tako malo zakomplicirali situaciju u skupini D.

Hrvatskoj reprezentaciji to je prvi poraz u skupini te je sada pala na drugo mjesto s 10 bodova. Turska je vodeća s 13, ali i utakmicom više od Hrvatske. Na Euro u Njemačkoj idu dvije prvoplasirane reprezentacije, a Hrvatska će sljedeću utakmicu igrati u nedjelju protiv Walesa u Cardiffu.

”Nismo očekivali ovo. Ovaj poraz nas je uzdrmao, ali Turci su zasluženo pobijedili. Igrali su puno bolje. Mi davno nismo odigrali lošije, posebice prvo poluvrijeme, ali što je tu je, i dalje imamo sve u svojim rukama. Sve ovisi o nama, moramo se dići i iduću utakmicu odigrati puno bolje”, rekao je kapetan Luka Modrić, a onda je komentirao prvi gol i neshvatljivu pogrešku Livakovića:

”Ne treba nikoga kriviti. Greške su sastavni dio igre. Livi je prije toga obranio tri fenomenalne šanse. Kako sam rekao, idemo dalje i protiv Walesa nas sad čeka ključna utakmica. Ključna je bila i ova s Turskom, ali nismo bili pravi. Treba vidjeti zašto je tako bilo i što bolje se spremiti za Wales.

“Nisu nas iznenadili, znali smo da su kvalitetni, to su pokazali i u prvoj utakmici. Prvi i osnovni razlog je da mi nismo bili pravi, pogotovo u prvom poluvremenu. Drugo smo se podigli, imali šanse, ali sve je to bilo dosta neorganizirano. Ne treba previše dramiti. Nekad se i izgubi, treba protivniku priznati da je bio bolji. Idemo dalje. Protiv Walesa moramo biti puno bolji i ići na pobjedu. Naravno, imali smo ohrabrujuće razgovore. Nema se što pametno reći. Moramo odigrati bolju utakmicu. Nema panike. I dalje ovisimo o sebi. Čekaju nas teške utakmice, pogotovo protiv Walesa jer nemamo pravo na kiks.”