JE LI NA POMOLU VELIKI SKANADAL U LIGI PRVAKA? Pogledajte što su Tottenhamu poništili u 96. minuti

Večeras su odigrane utakmice petog kola u Ligi prvaka, a prava ludnica dogodila se na utakmici Tottenhama i Sporting Lisabona.

Naime, Spursi su samo remizirali 1:1 protiv Sportinga iako su bili golemi favoriti. Gosti su bili u vodstvu od 22. minute, kada je gol postigao Edwards. Bentancur je izjednačio u 80. minuti, na asistenciju Perišića.

Kane je u 96. minuti utakmice uspio postići gol za 2:1, ali je gol poništen, a zatim je trener Tottenhama Conte nasrnuo na suca i dobio crveni karton. Što mislite, je li VAR dobro postupio u ovome ili je u pitanju velika greška na račun Tottenhama?

PA GDJE BAŠ TAMO? NEĆETE VJEROVATI KOJU REPREZENTACIJU PREUZIMA ROBERT PROSINEČKI!