JE LI OVO NAJLJEPŠI TIMSKI GOL? Pogledajte što je jučer napravio Arsenal!

Arsenal je u 9. kolu Premiershipa stigao do nevjerojatne 10. pobjede u nizu. Trener Arsenala, Unai Emery, zaista radi fantastičan posao na klupi Topnika. Njegovi igrači opet uživaju u nogometu, a navijači su jučer zaista imali nekoliko razloga za veselje.

Gosti su odigrali sjajno prvo poluvrijeme i trebali su voditi 2:0. No, ipak nisu jer sudac Chris Kavanagh nije dosudio čisti penal za Lisice kod rezultata 0:0. Naime, u 17. minuti susreta Arsenalov stoper Rob Holding vidljivo je igrao rukom u svom šesnaestercu, a glavni sudac bio je udaljen par metara od njega, no nije pokazao na bijelu točku, a i propustio je Holdingu zbog igranja rukom dati žuti karton koji bi se pretvorio u crveni jer bi mu to bio drugi žuti na utakmici.

Leicester je ipak poveo autogolom Bellerina u 31. minuti, ali je Ozil u završnici prvog dijela izjednačio na 1:1.

U nastavku utakmice Arsenal je odigrao čudesno i potpuno je preokrenuo utakmicu. U 61. minuti je u igru ušao Aubameyang, pa je u samo u pet minuta postigao dva gola, a ovaj drugi nakon nevjerojatne akcije kakve je znao Arsenal odigravati u vrijeme Bergkampa, Henryja, Piresa, Vieire, Ljungberga i ostalih majstora s početka 2000-ih.

Pogledajte akciju od samog početka do kraja i uživajte. Isplati se jer ovo nije samo nogomet, ovo je umjetnost. Deset točnih dodavanja od golmana, preko sedam igrača do strijelca Aubameyanga.