JE LI OVO ZAFRKANCIJA? Evo koliko ste mogli zaraditi na prijelazima u Kupu te današnjim preokretom Hajduka!

Hrvatski nogomet vratio se u akciju još prošli vikend kada su polufinale hrvatskog Kupa igrali Slaven Belupo – Lokomotiva i Rijeka – Osijek.

Što je zajedničko ovim polufinalnim okršajima? Prije svega to što smo vidjeli prijelaze iz 1 u 2, a dan poslije iz 2 u 1. Koeficijenti za takve neuobičajne događaje su poprilično visoki, a po komentarima se moglo vidjeti kako su za oba ta prijelaza kvote bile po 28. Dakle, ukupni tečaj značio je čak 784! Sa 10 kuna uloga mogli ste upecati čak 6.700kn, dok bi 700kn otišlo u porez.

A što se danas dogodilo na utakmici Hajduka i Intera? Novi prijelaz! Zaprešićani su vodili 0:1 nakon prvih 45 minuta, a potom je Hajduk došao do velikog preokreta. Da stvar bude još luđa Splićani su do pobjedničko gola došli tek u 97. minuti. Četvrti sudac sasvim opravdano je pokazao na čak 9 minuta sudačke nadoknade.

Koeficijent na prijelaz iz 2 u 1 na ovoj utakmici bio je čak 30! Dakle, ubacite još ovu kvotu na onaj prvi listić i dobivate sveukupni tečaj koji iznosi čak 23 tisuće 520! Na uloženih 10 kuna mogli ste osvojiti nevjerojatnih 180 tisuća kuna! Porez bi iznosi ludih 42.500 tisuća kuna.

Mnogi smatraju kako hrvatski nogomet baš i nije regularan, ali ovo je zaista zanimljivo vidjeti. Nakon nekoliko mjeseci bez nogometa i odmah ludi preokreti. Hoće li se ovaj trend nastaviti i sutra?

SUCI, PA ŠTO TO RADITE? POGLEDAJTE KAKO JE SUDAC OŠTETIO INTER NA POLJUDU!

JE LI OVO SVE? Najbolji kombinirani sastav Barcelone i Reala ikad!