JE LI U PRAVU? Evo što je Luka Modrić rekao nakon remija protiv Citya!

Real Madrid i Manchester City odigrali su 1:1 na stadionu Santiago Bernabeu u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka. Luka Modrić komentirao je utakmicu u kojoj je bio u početnoj postavi.

U 87. minuti zamijenio ga je Nacho. “Otvoren rezultat. Znali smo kako će oni igrati. Nisu stvorili puno prilika, mi smo ih imali više.

Šteta što su nam zabili, dat ćemo sve od sebe u uzvratu. Bili smo svjesni da će City imati posjed loptu i da neće biti lako pritisnuti, no bili smo strpljivi i čekali priliku. Nisu imali puno prilika i mi smo na poluvrijeme otišli s vodstvom 1:0. U drugom smo bili bolji u pritisku i s loptom u posjedu”, rekao je Modrić, pa nastavio:

“Popravili smo nekoliko stvari, trener nam je rekao da dulje držimo loptu i to smo napravili. Camavinga je ulazio u sredinu, što je dobro napravio te nam je pomogao. Mislim da smo zaslužili više, no u uzvrat idemo s istim samopouzdanjem i vjerom da možemo pobijediti.

Kome bolje odgovara remi? Nikome, rezultat je otvoren. Znali smo da polufinale neće ovdje biti riješeno. Obje ekipe imaju 50 posto šanse za prolaz”, izjavio je Modrić za Movistar nakon prve utakmice. Vinicius Junior doveo je Real u vodstvo u 38. minuti nakon akcije u kojoj je Modrić sudjelovao. Kevin De Bruyne izjednačio je u 67. minuti. Uzvrat se igra na stadionu Etihad u srijedu, 17. svibnja.

AS LANSIRAO VELIKU VIJEST: DOMINIK LIVAKOVIĆ IZABRAO NOVI KLUB!