KAKAV PEH: Pogledajte kako je nesretni Lukaku dvije minute prije kraja izbacio Inter iz Europe

Talijanski nogometni velikan Inter Milano uspio je i treću sezonu zaredom razočarati svoje navijače, ovog puta na najgori mogući način – ispadanjem iz Europe!

Podsjetimo, u sezonama 2018/19. i 2019/20. ‘Nerazzurri’ su oba puta završili treći u Ligi prvaka pa su svoj put nastavili u Europa ligi. No, ovog puta nisu mogli ni do trećeg mjesta. Jedan od razloga je svakako mizerni klupski koeficijent pa tako Inter jednostavno mora naletjeti na ozbiljne protivnike iz jačih jakosnih skupina.

No, sinoć su apsolutno sve imali u svojim rukama. Uoči posljednjih 90 minuta sve četiri momčadi iz skupine B mogle su do osmine finala, a na koncu sretni su bili nogometaši Real Madrid koji su pobijedili Borussiju s 2:0, ali i njemački klub je slavio unatoč porazu. Oni su pomalo sretno dočekali remi iz Milana.

Ipak, za to mogu zahvaliti napadaču Intera. Naime, dvije minute prije kraja Inter je bio blizu golu koji ga je vodio u osminu finala. Nakon kornera najviši je bio Alexis Sanchez koji je snažno šutirao glavom. Lopta bi vrlo vjerojatno završila u mreži i bio bi to gol koji bi Inter odveo među 16 najboljih klubova Europe.

KAKO OVO ODBITI? ZINEDINE ZIDANE GA OSOBNO NAZVAO I ZAMOLIO DA PRIJEĐE U REAL MADRID!