KAKAV SHOW NA UTAKMICI OSIJEK – DINAMO: Prvotimac Dinama brutalno ponizio Jakirovića!

U ovim trenucima igra se derbi sedmog kola HNL-a između Osijeka i Dinama. Nakon prvih 45 minuta domaći Osijek vodi 1:0 pogotkom Miereza.

Argentinski napadač zabio je već u sedmoj minuti nakon što je veliku pogrešku napravio Boško Šutalo koji je išao dodati Periću, ali je zapravo dodao Mierezu. Do kraja poluvremena vidjeli smo nekoliko prilika s obje strane.

A zanimljiv trenutak dogodio se u 30. minuti. Naime, trener gostiju Sergej Jakirović iznenadio je potezom kada je iz igre izvadio lijevog beka Mihajličenka. Ukrajinac je bio zaista loš pa je umjesto njega ušao napadač Emreli.

Ukrajinac je bio jako nezadovoljan i nije želio dati ruku treneru. Mihaljičenko je i nabio nogom boce za vodu uz teren. Mnogi smatraju kako se ovim potezom prekrižio u klubu….

Podsjećamo, ukrajinski lijevi bek došao je kao besplatni igrač iz belgijskog velikana Anderlechta. Dinamo je prihvatio razne bonuse u tom transferu…