KAO U SJEVERNOJ KOREJI: Voditeljica u srpskim vijestima nije htjela reći da je Srbija izgubila 9:1 od Engleske

Srpska U-21 reprezentacija izgubila je 9:1 kod vršnjaka u Engleskoj u kvalifikacijama za Euro 2025. Činilo se da će to biti njihova večer kada ih je Vladimir Lučić doveo u vodstvo u 27. minuti. No, pet minuta kasnije Jaden Philogene-Bidace vraća stvari na početak, a do poluvremena Liam Delap i Liverpoolov Harvey Elliott preokreću rezultat.

Do 60. minute je već 6:1 zahvaljujući dvama golovima Chelseajevog Nonija Maduekea te novom pogotku Philogene-Bidacea. Do kraja susreta je Luka Subotić zabio autogol, a gol Jonathana Rowea i novi pogodak Elliotta su postavili konačan rezultat i najteži poraz mlade srpske vrste ikad.

Srpski mediji žestoko su iskritizirali svoje mlade reprezentativce, no Arena Sport je u svojim udarnim vijestima propustila informirati javnost o teškom porazu Srbije.

Voditeljica je rekla kako je Srbija povela, a zatim nabrojala strijelce za Englesku, no na kraju nije dala informaciju o konačnom rezultatu 9:1. Video možete pogledati ovdje.