KATASTROFA U BARCI: Mlada zvijezda doživjela ozbiljnu ozljedu i propušta Ligu nacija!

Barcelona je na domaćem terenu Camp Noua ostvarila uvjerljivu pobjedu protiv Betisa uz vatromet golova. Katalonski gigant je slavio 5:2 uz dva pogotka kapetana Lionela Messija, jedan su dodali Griezmann, Pedri te Dembele.

Ipak, pobjedu je zasjenila teže ozljeda nadolazeće zvijezde svjetskog nogometa, Ansu Fatija. Mladi Španjolac je pretrpio ozlijedu u 31. minuti nakon starta Betisovog Mandija, klub je objavio kako je stradao meniskus lijevog koljena.

Zasada nije poznato koliko će 18-godišnji napadač izbivati s terena, zamijenio ga je Messi na poluvremenu koji je također imao problem s ozljedom te nije započeo susret. Ipak, Argentinac je pokazao kako ga to nije previše poremetilo te je poentirao dva puta.

Fati će tako propustiti reprezentativno okupljanje Španjolske idući tjedan, Furija ima zadnja dva susreta Lige nacije sastaju se s reprezentacijama Švicarske i Njemačke. Programirana zvijezda Barce je inače dobro krenuo u sezonu te zabio četiri gola u sedam utakmica La Lige.

Barcelona je skočila na osmo mjesto, a u sljedećem kolu slijedi im teško gostovanje kod Atletico Madrida.