KATASTROFA U MADRIDU: Zidane potvrdio tešku ozljedu!

Real Madrid sinoć je poražen na gostovanju kod Levantea s minimalnih 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Morales. No, nakon dvoboja dodatni razlog za tugu imao je trener Real Madrida, Zinedine Zidane, koji je otkrio novinarima jednu jako lošu vijest.

Real je porazom kod Levantea propustio vrh Barceloni koja im sada bježi 2 boda. Barcelona je jučer petardom napunila mrežu Eibara, a igrač utakmice svakako je bio Lionel Messi koji je postigao čak četiri pogotka. I Barca i Real idući tjedan imaju dvoboje u osmini finala Lige prvaka.

Nakon višemjesečne pauze u redovima Reala vratio se belgijski ofenzivac Eden Hazard. Protiv Celte je odigrao dobru utakmicu upisavši jednu asistenciju, ali već na idućem dvoboju dogodila se nova nezgoda. Naime, Hazard je morao izaći iz igre u 67. minuti zbog ozljede. Na kraju se ispostavilo kako se radi o velikom problemu.

Eden Hazard obnovio je ozljedu zbog koje je propustio gotovo tri mjeseca i sad mu prijeti još dva mjeseca pauze. Real Madrid objavio je kako je obnovio ozljedu desnog gležnja i neće ga biti barem dva mjeseca. Belgijac je šepajući napustio igru u 67. minuti i više se nije vraćao te ga čeka još jedan duži oporavak.

„Nije izgledalo dobro, dobio je udarac u mjesto stare ozljede,“ naslućivao je jučer Zidane, a danas su se crne slutnje potvrdile. Jutros je liječnička služba poslala izvještaj:

„Po testovima obavljenim na Edenu Hazardu, liječnička služba dijagnosticirala mu je pukotinu fibule,“ objavili su iz kluba.

TATA FINO ZARADIO: NEĆETE VJEROVATI KOLIKO LOVE JE DOBIO HALANDOV OTAC ZBOG POTPISA ZA BVB!