KLOPP POLUDIO NA VRSALJKA: “Ne sviđa mi se to što…”

Jurgen Klopp bio je bijesan na način kojim su igrači Atletico Madrida pokušavali unijeti nemir u redove Liverpoola u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka (1:0).

Njemačkog trenera najviše je razljutio hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko. Prvo je Liverpoolov napadač Sadio Mane u duelu s Vrsaljkom dobio žuti karton pet minuta prije kraja poluvremena, a zatim je hrvatski nogometaš pokušao pretjeranom glumom izboriti drugi žuti za Manea. Nakon tog duela svi igrači Atletica okružili su suca tražeći crveni karton za igrača Liverpoola.

“To je svakako dio nogometa, ali meni se to ne sviđa”, rekao je Klopp nakon poraza u Madridu.

“Svakome tko je gledao utakmicu bilo je jasno da oni crvenim kartonom pokušavaju izbaciti Manea iz utakmice. Šteta jer je Mane dobro odigrao prvo poluvrijeme”, dodao je Klopp koji je zbog Vrsaljka i društva ostavio Senegalca na poluvremenu u svlačionici.

“Bilo me je strah ostaviti ga u igri jer bi njegov suparnik pao na travu čak i kad Mane samo duboko udahne.”

BJELICA ODLAZI IZ DINAMA? “DA, TO JE MOJ VELIKI SAN…”

NEVJEROJATNI KIKS: Ovaj talijanski gigant odbio Halanda jer im nije bio dovoljno dobar!

SAGA PLAĆENIH KOMENTARA SE NASTAVLJA: BARCA OŠTRO DEMANTIRA!

SLUŽBENO: Novi Brazilac stigao u Real Madrid!