LOŠE VIJESTI: Lampard otkrio težinu ozljede Matea Kovačića!

Hrvatski veznjak, Mateo Kovačić, neće po dobrome pamtiti FA Kup okršaj protiv Liverpoola. ‘Plavci’ su slavili 2:0, ali Mateo je morao izaći već u prvom poluvremenu zbog neugodne ozljede.

Mateo Kovačić krenuo je od početka u derbiju, ali je igru napustio u 42. minuti zbog ozljede. Hrvatski reprezentativac izašao je s bolnim izrazom na licu i šepajući uz pomoć liječnika.

Trenutak u kojem se ozlijedio dogodio se dvije minute ranije kad je mu je stradao gležanj u sendviču s Williamsom i Maneom. Frank Lampard otkrio je poslije utakmice detalje ozljede i vijesti nisu dobre:

“I Mateo i Willian izašli su zbog ozljede Ahilove tetive. Nadamo se da Willianu nije ništa opasno, ali Kovačićeva ozljeda mogla bi biti teška. Ne izgleda dobro. Nemamo sreće s ozljedama u posljednje vrijeme, ali moramo se nositi s time.”

Problem je to za Chelsea, pogotovo u kontekstu borbe za Ligu prvaka u Premiershipu. Jorginho, koji je zamijenio ozlijeđenog Williana, propustit će sljedeće tri utakmice zbog suspenzije, a problema s ozljedom ima i N’Golo Kante, koji nije igrao od sredine veljače i poraza od Uniteda (2:0).

Na sreću po Lamparda, sjajnu predstavu protiv Liverpoola imao je mladi Billy Gilmour kojeg je Lampard posebno pohvalio i rekao da na njega ozbiljno računa u ovom teškom periodu.

U 2 DANA SKUPIO MILIJUN PRATITELJA, BIT ĆE VAM SVE JASNO KAD VIDITE KAKO SE ZOVE

POZNATI ENGLEZ TVRDI: “SALAH NAPUŠTA LIVERPOOL JER ŽELI U OVAJ KLUB!”

ČUDESNI POTHVAT: Njemački četvrtoligaš izbacio bundesligaša!