LUDNICA U DERBIJU: Hajduk u zadnjim sekundama došao do velikog slavlja na Rujevici!

Prava ludnica događala se u stotom Jadranskom derbiju između Rijeke i Hajduka (2:3). Splitski Bijeli su do velika tri boda došli u infarktnoj završnici, na samom dvoboju se događalo stvarno svašta.

Bila su dva kaznena udarca nakon provjerE VAR-a, Livajino provociranje Armade pa nakon toga sukob s navijačem koji je uletio u teren…Splićani su poveli preko Marka Livaje pred kraj prvog poluvremena, ali je Rijeka preokrenula golovima prvog strijelca prvenstva Josipa Drmića i Roberta Murića.

Livaja iz penala ponovno vraća stvari na početak, a sudac Tihomir Pejin je susret produžio čak sedam minuta. Iako je Rijeka imala više šansi te bila bliže pobjedi, Dambrauskas i njegovi igrači dolaze do slavlja.

U velikoj gužvi se tijekom osme minute nadoknade najbolje snašao Jan Mlakar i poentirao za konačnih 2:3. Bio je to ustinu napet i uzbudljiv derbi u kojem su gledatelji mogli uživati…Riječani su ostali na drugom mjestu s bodom manje od Osijeka, dok je Hajduk s 27 bodova.

SKANDAL U KVALIFIKACIJAMA: FIFA ĆE MOŽDA PONIŠTITI OVU UTAKMICU!?