MOŽEMO LI TO ISKORISTITI? Francuska protiv Hrvatske bez dva ključna igrača!

Francuska je sinoć u drugoj utakmici skupine Lige nacija u kojoj je i Hrvatska izgubila kod kuće od Danske 2:1. Svjetski prvaci vodili su 1:0 golom Karima Benzeme u 51. minuti, ali su Danci do kraja okrenuli golovima Andreasa Corneliusa u 68. i 88. minuti.

Danci su odigrali odličnu utakmicu i osim ova dva gola imali su još tri odlične šanse dok je N’Golo Kante u 80. minuti pogodio stativu. Osim što su izgubili utakmicu, Francuzi su u ovom susretu izgubili i dva vrlo važna igrača.

Kylian Mbappe izašao je na poluvremenu zbog bolova u koljenu dok je Raphael Varane sjeo na teren u 61. minuti i izašao.

Težina njihovih ozljeda još nije poznata, ali obojica su osjetila bolove u koljenu. Francuska u ponedjeljak u drugoj utakmici ovog ciklusa Lige nacija gostuje na Poljudu i francuski mediji pišu da će protiv Hrvatske vjerojatno biti bez Mbappea i Varanea.

BOMBA ZA POČETAK PRIJELAZNOG ROKA: LEGENDARNI ‘VATRENI’ DOLAZI U HAJDUK?