NE PIŠE MU SE DOBRO: Nenad Bjelica i Trabzonspor doživjeli novi poraz!

Tursko prvenstvo danas je otvorilo osmo kolo, a na meniju smo vidjeli dvije utakmice. Adana Demirspor pobijedio j1:1 Trabzonspor kojeg s klupe vodi Nenad Bjelica, a u drugoj utakmici Alanyaspor je s 2:1 svladao Karagumruk.

Sastavu koji vodi hrvatski trener Nenad Bjelica to je bio četvrti poraz u sezoni te se sada nalazi na petom mjestu s 12 bodova, devet manje od vodećeg Fenerbahčea.

Jedini pogodak u 29. minuti postigao je iskusni portugalski ofenzivac Nani (36). Za goste je od 72. minute zaigrao hrvatski nogometaš Tonio Teklić, dok Filip Benković i Mislav Oršić nisu nastupili zbog ozljeda. Navijači Trabzonspora i turski mediji već su pisali kako bi Bjelica mogao dobiti otkaz.

Podsjetimo, Bjelica je preuzeo Trabzonspor u travnju, odnosno u završnici prošle sezone. Adana Demirspor, klub koji je ove sezone u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu izbacio Osijek, trenutno je treći i ima 17 bodova, odnosno pet više od Trabzonspora.