NESTVARAN REZULTAT: Mlada srpska reprezentacija primila čak devet golova!

Mlada nogometna reprezentacija Srbije doživjela je težak poraz od vršnjaka iz Engleske u drugom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo U21.

Utakmica na City Groundu, stadionu premierligaša Nottingham Foresta, završena je pobjedom Engleske 9:1 (3:1)!

Srbija je povela golom Lučića u 27. minuti, no već do poluvremena Englezi su vodili 3:1 golovima Philogene-Bidacea (38.), Delapa (42.) i Elliotta (45.+7).

U nastavku su mrežu Srbije napunili još Madueke (53., 59.), opet Philogene-Bidace (63.), pa Subotić autogolom (87.) te za kraj Rowe (89.) i ponovno Elliott (90.+1).

Ovakva se katastrofa u Srbiji ne pamti. Sljedeću utakmicu mladi Srbi igraju u ponedjeljak 16. listopada protiv Sjeverne Irske. Srbija je u grupi još s Ukrajinom, Azerbajdžanom i Luksemburgom, a na startu kvalifikacija u rujnu Srbi su pobijedili Azerbajdžan 2:0.