NEVJEROJATNI KIKS: Inter je danas sigurno odustao od lova na titulu…

Vodeći dvojac u talijanskoj Serie A su Juventus i Lazio. Male šanse daje se i Interu, ali danas su upisali praktički sigurna tri boda.

Naime, Antonio Conte i njegovi izabranici u ranijem terminu su ugostili uvijek neugodni Sassuolo. Gosti su poveli već u 4. minuti preko Caputoa. Asistent je bio kolega iz napada Filip Djuričić. No, Inter se ipak vratio pa su tako preko Lukakua i Biraghija u potpunosti preokrenuli rezultat do kraja poluvremena.

Rezultat se nije mijenjao sve do 81. minute kada je Sassuolo izjednačio golom Berardija. Samo pet minuta poslije novo vodstvo Interu donosi Valero. I kad se pomislilo da će Inter ipak doći do vrijedna tri boda ukazuje se Magnani koji pogađa za 3:3.

Navijači Intera su složni nakon ovog kiksa: “Sigurno smo izgubili prvenstvo..” Iako do kraja prvenstva još ima 11 kola. No, veliki problem radi Lazio koji u ovim trenucima vodi čak 2:0 na gostovanju kod Atalante. Juve je na 66 bodova dok Lazio ima bod manje, a Inter se nalazi na trećoj poziciji sa 58 bodova.

SVAĐA NA TRENINGU BARCELONE: POTUKLI SE MESSI I GRIEZMANN!