NIKAKO DA IH KRENE: Monaco napravio još jedan kiks u prvenstvu!

Niko Kovač i njegov Monaco prošle sezone senzacionalno su došli do trećeg mjesta koje im je donijelo kvalifikacije za Ligu prvaka, ali ove sezone sve je naopako.

‘Klub iz Kneževine, pokušao je doći do grupne faze najelitnijeg nogometnog natjecanja ali Šahtar iz Donjecka pokazao se kao preveliki zalogaj. Nakon Šahtara svoj put nastavili su u Europa ligi gdje su u prvom kolu slavili protiv Sturm Graza s minimalnih 1:0. No, u francuskom prvenstvu stanje je jako loše.

Naime, Monaco je danas gostovao kod Nicea te je odigran remi 2:2. Kovač i društvo su imali vodstvo 0:1 nakon prvih 45 minuta ali Nice je napravio veliki preokret u drugom poluvremenu. A pred kraj utakmice, točnije u 82. minuti, udarac s bijele točke nije realizirao Amine Gouiri.

Monaco tako nakon šest kola ima katastrofalan učinak od samo jedne pobjede, dva remija i tri poraza. Trenutno se nalaze na 15. mjestu francuskog Ligue 1.